logo
icon

پیکر تراشی

چربی های بدن فواید زیادی دارند ولی چربی های اضافه باعث می شود تا فرد احساس بدی نسبت به اندام خود داشته باشد. امروزه دغدغه سوزاندن چربی های اضافه، بیشتر از گذشته ذهن افراد را مشغول کرده است و باعث شده است تا خانم ها و آقایان تحت رژیم های سخت غذایی قرار بگیرند.

البته رژیم های سخت غذایی و ورزش تاثیر زیادی بر سوزاندن چربی های موضعی ندارد.کلینیک تخصصی پوست و موی آرتا در زمینه پیکرتراشی بهترین خدمات مشاوره ای توسط پزشکان متخصصان، در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

لاغری و تناسب اندام از مواردی است که تمامی افراد به دنبال آن هستند و در این راستا روش های طبیعی و جراحی بسیاری را امتحان می کنند.

رسیدن به اندام ایده آل و رهایی سریع از چربی های انباشته شده در اندام ، برای افراد چاق یک رویا است .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی رسیدن به یک اندام ایده آل برای افراد چاق دیگر رویا نیست زیرا روش های پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی به راحتی چربی های اضافی بدن را از بین می برند .لاغري از طریق روش های طبیعی نیاز به مدت زمان طولانی دارد و این موضوع برای افرادی که می خواهند در زمان کوتاه به اندام ایده آل دست یابند خوشایند نیست .

به همین دلیل افراد به دنبال روش هایی هستند که در کمترین زمان ممکن نتیجه ایده آل کسب کنند .رایج ترین روش برای رسیدن به اندام ایده آل ،  انجام روش های پیکرتراشی است .

پیکر تراشی

افراد مستعد پیکر تراشی

این روش برای افرادی که شاخص توده بدنی آنها بیش از ۲۵و تا ۳۰باشد انجام می‌شود. شاخص توده بدنی از تقسیم وزن (کیلوگرم) بر قد (متر) به توان دو حاصل می‌شود. به طور کلی این نوع از جراحی‌های زیبایی برای افرادی که دچار چاقی از ناحیه پایین تنه هستند، توصیه می‌شود.

در افرادی که شاخص توده بدنی آنها بیش از ۳۰نیست نباید روش‌های پیکرتراشی انجام شود، زیرا در روند این دسته از جراحی‌ها نباید بیش از ۳تا ۳/۵ لیتر چربی از بدن فرد استخراج شود در حالی که این میزان برای تناسب اندام این دسته از افراد پاسخگو نیست و آنها را به نتیجه مطلوب نمی‌رساند.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/artaclinic/domains/arta-clinic.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/artaclinic/domains/arta-clinic.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309