پلاسماجت

پلاسماجت یکی از روش های درمان چین و چروک خفیف می باشد.کلینیک تخصصی پوست و موی آرتا در این زمینه زیر نظر متخصصین مجرب بهترین خدمات را ارائه می دهد.

شیوه نادرست زندگی از جمله مصرف سیگار، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و آلاینده‌های محیطی در ایجاد چین و چروک اطراف چشم نقش زیادی دارد. برای از بین بردن این چین و چروک راه‌های زیادی وجود دارد که یکی بهترین راه‌ها برای درمان افتادگی و چین و چروک چشم روش پلاسماجت است.کلینیک تخصصی پوست و موی آرتا قصد دارد در این مقاله اطلاعات مفیدی در زمینه کاربرد پلاسماجت و آگاهی بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش‌های ناشی از آن می‌توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند، چروک‌های اطراف پلک بیش از حدی است که با جراحی کامل برطرف شود و یا قبلا جراحی انجام داده‌اند ولی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌اند و می‌خواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی (به دلایلی همچون ترس از بی هوشی) پلک‌هایی جوان و زیبا داشته باشند.

همانطور که ذکر شد در این روش از تیغ و برش استفاده نمیشود و در واقع پوست یا چربی پلک برداشته نمیشود بلکه با استفاده از پلاسما لایه سطحی پوست تصعید (مستقیما از جامد به گاز تبدیل میشود) میشود و این مساله باعث جمع شدن لایه های زیرین پوست میشود.

درمان خط خنده و خطوط اخم و پیشانی و خطوط پنجه کلاغی دورچشم با پلاسماجت

در این روش نقاط ریز کنار هم توسط پلاسماجت سوزانده میشود که نه تنها سطح پوست بلکه لایه های عمقی پوست تحت تاثیر پلاسما تخریب میگردد در نتیجه بعد از یک هفته که پوست ترمیم شد، عمق خطوط کمتر میشود.
و با چندبار انجام ،خطوط کاملا درمان شده و ازبین میروند.
اینکار دو الی سه جلسه هست که با فواصل یکماه تا دوماهه انجام میشود.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای انجام پلاسما جت می باشند؟

  • افرادی که به دلیل ترس از بیهوشی و روش های جراحی قصد انجام جراحی را جهت زیبایی ندارند
  • افرادی که قصد ترمیم افتادگی پلک بسیار کم خود را دارند
  • افراد مبتلا به افتادگی پلک یکطرفه
  • افراد مصرف کننده داروهای ضد انعقادی مانند وارفارین ،آسپرین و …
  • افرادی که قصد دارند تا در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه مطلوبی را بدون گذراندن دوره نقاهت طولانی کسب نمایند .
  • افرادی که قبلا جراحی پلک انجام داده اند ولی پلک ها پس از عمل متقارن نبوده جهت متقارن نمودن پلک و چشم ها

پلاسماجت

متاسفانه پلاسماجت در برخی آرایشگاه ها به صورت غیر حرفه ای درمواردی مانند کوچک کردن بینی انجام می شود، عمل غیرعلمی که اخیرا خیلی شایع شده است و باعث عوارض ماندگار می شود.

پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *