رینوپلاستی

امروزه یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی عمل بینی می باشد.فزد قبل ازهرگونه اقدام می بایست مشاوره در این خصوص انجام دهد.

امروزه یکی از عمل های رایجی که برای زیبایی انجام می شود رینوپلاستی است که به آن عمل بینی هم می گویند . افراد زیادی برای اینکه مشکلات و نواقص بینی خود را رفع کنند رینوپلاستی را انجام می دهند . خود کلمه رینوپلاستی از دو کلمه تشکیل شده است که بخش اول به معنی بینی و بخش دوم به معنی شکل دادن بینی است .

قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی بهتر است مشاوره جهت ارزیابی مدل صورت،جنس پوست بینی،مدل بینی…..توسط پزشک معالج انجام پذیرد.شما می توانید جهت مشاوره رینوپلاستی توسط متخصصین مجرب به کلینیک تخصصی پوست و موی آرتا مراجعه نمایید.

همانطور که می دانید رینوپلاستی مزایای زیادی دارد . یکی از مهمترین ویژگی های آن برطرف کردن مشکلات تنفسی و آسان کردن تنفس است . در کنار این موضوع با این جراحی بینی اصلاح می شود ، برآمدگی بینی برداشته می شود ، نوک بینی تغییر داده می شود و حفره های بینی به اندازه نرمال و طبیعی رسانده می شود .

رینوپلاستی

شایع‌ترین عمل زیبایی در ایران جراحی بینی است و بر همین اساس ایران رتبه اول جهان را در این زمینه دارد. یکی از دلایل اصلی شیوع جراحی زیبایی بینی، آناتومی بینی نژاد ایرانی‌ها است که با کشورهای اروپایی تفاوت دارد؛ به همین دلیل ایرانی‌ها بیشتر از سایر کشورها متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستند. دکتر ابراهیم رزم پا رئیس پنجمین کنگره بین‌المللی انجمن راینولوژی ایران در این زمینه اعتقاد دارد شکل آناتومی خاص بینی ایرانی‌ها، بالا بودن کیفیت اعمال جراحی زیبایی، سطح بالای دانش پزشکان و جراحان این رشته و هزینه پایین جراحی نسبت به سایر کشورها از مهمترین دلایل این امر است.ایران به قدری در جراحی بینی توانمند است که سالانه تعداد زیادی گردشگر پزشکی برای این عمل زیبایی به ایران سفر می کنند، تا جایی که برخی افراد مشهور خارجی در حوزه مد و تلویزیون در سالهای اخیر برای این منظور به ایران آمده و بینی خود را زیر تیغ جراحان ایرانی سپرند.

 

پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *