جوانسازی و بازیابی حجم از دست رفته صورت

طی فرآیندطبیعی پیری، کلاژن و الاستین صورت شروع به شکست وکاهش یافتن می‌کنند.کلینیک تخصصی پوست وموی آرتا روش های مختلف جوانسازی رادراختیار شما قرار می دهد

تغییرات پیری چهره از سن 20 سالگی شروع می شوند. جاذبه تنها عامل اصلی افتادگی پوست نیست بلکه با افزایش سن کلاژن و چربی زیر پوستی صورت شروع به از دست رفتن می کنند و بیشتر مردم واقعیت اصلی را درک نمی کنند که مشکل اصلی صورتشان فرورفتگی ها و خالی شدن زیر پوست می باشد و به کرم های گران قیمت رو می آورند در حالیکه درمان مناسب، تزریق چربی به صورت می باشد. دراین مقاله از کلینیک تخصصی پوست و موی آرتا اطلاعات مفیدی در زمینه تزریق چربی صورت در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

تزریق چربی

یکی از رایج ترین نشانه های پیری کاهش حجم چربی در صورت است. در طی فرآیند طبیعی پیری، کلاژن و الاستین صورت شروع به شکست و کاهش یافتن می‌کنند. این تغییرات همراه با کاهش حجم چربی صورت می‌توانند باعث ظاهر شدن خطوط ریز، چین و چروک و حفره هایی در صورت شما می‌شود. با گذشت زمان، تخلیه چربی زیر جلدی باعث ظهور خطوط، چین و چروک و حفره‌های صورت، و همچنین گونه‌های فرو رفته و نازک شدن لب‌ها می‌شود. در حالی که روش های جراحی بسیاری برای اصلاح این تغییرات ناخواسته وجود دارد، این عمل‌ها معمولا گران هستند و می‌توانند عوارض شدید و زمان بستری طولانی در بیمارستان به همراه داشته باشند. و در حالی که امروزه طیف گسترده ای از ژل‌های پرکننده پوستی وجود دارد، تزریق چربی، که به عنوان پیوند چربی و یا انتقال چربی نیز شناخته می‌شود، یک راه عالی برای استفاده از چربی طبیعی خود فرد به عنوان یک پرکننده پوستی موثر که شامل هیچ گونه خطر آلرژیک و یا واکنش نامطلوب به یک ماده خارجی نمی‌باشد. هدف از تزریق چربی بازگرداندن این حجم از دست رفته به نواحی صورت از جمله زیر فک، منطقه غبغب گردن برجسته کردن لب ها،  گونه ها  ، و همچنین به اطراف بینی و خط اشک و پلک بالا  است.

تزریق چربی

چربی تزریقی معمولا از کجا گرفته (برداشته) می‌شود؟

در زنان، چربی برداشته شده معمولا از قسمت داخلی زانوها، قسمت داخل ران، قسمت پایین شکم و یا باسن، می باشد. در مردان، اغلب از قسمت پایین شکم و یا منطقه کمر این چربی تامین می شود. فقط حدود ۱۵۰ سی سی چربی برداشته می‌شود و فقط حدود ۶۰ سی سی از آن برای جوان سازی صورت به بدن شما تزریق می‌شود، اما برای مناطق خاص ممکن است مقدار تزریق شده کمتر یا بیشتر شود. این مقدار چربی تزریقی، در ظاهر فرد تفاوت خیلی جزئی ایجاد می‌کند.

تزریق چربی صورت

چند نکته مهم جهت افزایش طول عمر چربی صورت

1. بدن شما کالری بیشتری جهت تغذیه چربی پیوندی نیازمند می باشد: به رژیم غذایی تان مواد غذایی سالم مانند آووکادو، سالمون، گردو، کره گیاهی و روغن زیتون اضافه کنید.

2.وضعیت خواب: به مدت 2 ماه بعد از تزریق چربی به صورت خود فشار وارد نکنید و هنگام خواب صورت خود را از بالشت دور کنید و به پشت نخوابید.

3.سیگار نکشید: سیگار جریان حرکت اکسیژن و مواد لازم را مختل و خود ترمیمی سلول هارا فلج می کند.

4.ورزش نکنید: از ورزش های سنگین به مدت دو ماه پرهیز کنید زیرا 8 هفته طول می کشد جریان خون چربی پیوندی مستحکم شود.

آب فراوان بنوشید: در هفته های اول خوردن آب و مواد معدنی جهت تغذیه سلول ها بسیار مهم می باشد.

جهت مشاهده سایر نمونه کارهای تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن  به گالری کلینیک تخصصی پوست و موی آرتا مراجعه نمایید.

پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *